Скласти діалог з 6-7 речень (на любу тему)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ого, бачу, ремонт зробили в домі? -Так, тиждень тому. -Самі або наймали бригаду робітників? -Довелося самим, правда, друзі допомогли стіни обклеїти новими шпалерами. -Нам би теж треба оновити шпалери і настелити лінолеум.Поможете? -Який розмова! Звичайно! (при переписуванні діалогу кожну репліку писати, починаючи з тире, з нового рядка, без лапок).
Гость
-Привiт , Катю! -Привiт ,Мамо! -Як справи у школи? -Добре мамуню.Я сьогоднi отримала 10 балiв з математики - Молодець , доню -Мамо, я пiшла робити уроки. -Добре!