Скласти діалог з ввічливими словами**Ваш однокласник захворів і телефонуе тобі щоб дізнатися домашне завдання**

Скласти діалог з ввічливими словами **Ваш однокласник захворів і телефонуе тобі щоб дізнатися домашне завдання**
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привет, скажи будь-ласка яке на завтра домашнє завдання? -Добре, зараз *типа д/з дал* -Дякую за допомогу! -Не ма за що, звертяйся! -Обов*язково, дякую ще раз! Допобачення. -Допобачення  Ничего сложного