Скласти діолог на тему допомога батькам

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-як ти допомогаєш своїм батькам? -я прибираю у хаті,іноді готую їжу. -я теж допомогаю своїм батькам,але не так добре як ти.я як і зазвичай допомогаю їм у їхній роботі. -ні.ми вдвох гарно допомогаєм своїм батькам.
Гость
-Мамо, можу я тобі допамогти? -Доню, помій посуд будь ласка и постав у шавку, добре? -Атож. -Мамо, ми з моїми пожружками розмовляли про їхні хатні обов'язки, у меня їх виявілося найменше, можку я взяти на себе якісь нові? -Звичайно, мені так приємно. Ти можеш поливати квіти не тільки у себе у кімнаті, а й у вітальні також, і, якщо хочеш, можеш кожного дня мити підлогу у домі і посуд після вечері, згодна? -Авжеж! Я вже помила посуд й поставила на полички у шафі. Ну то я піду квіти поливати? -Йди, доню.