Скласти і записати з поданих слів легенду.Визначити число дієслів. Дівчата, плести, в, Україні, любили,віночки. Вінки,багатими, були, та пишними, особливо, весільні. На, дівчата, Тернопільщині, їх, зранку, плели, в суботу, пісе...

Скласти і записати з поданих слів легенду.Визначити число дієслів. Дівчата, плести, в, Україні, любили,віночки. Вінки,багатими, були, та пишними, особливо, весільні. На, дівчата, Тернопільщині, їх, зранку, плели, в суботу, пісень, співаючи. Листочки, змащували, і, додавали, медом, зубців, кілька, часнику, барвінка. Це мало, від, вберегти, молодят,зла.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В Україні дівчата любили (множ) плести віночки. Вінки були (множина) багатими та пишними, особливо весільні. На Тернопільщині дівчата плели (множина) їх в суботу зранку, співаючи пісень. Листочки барвінка зиащували медом і додавали кілька зубців часнику. Це мало берегти молодят від зла. множина