Скласти і запиши невелику розповідь на тему "Мій друг" або "Моя подруга", використовуючи прикметники: ввічливий, чуйний,щирий,добрий,вихованний,енергійний,охайний, лагідний, спокійний, кмітливий, дотепний, допитливий, веселий т...

Скласти і запиши невелику розповідь на тему "Мій друг" або "Моя подруга", використовуючи прикметники: ввічливий, чуйний,щирий,добрий,вихованний,енергійний,охайний, лагідний, спокійний, кмітливий, дотепний, допитливий, веселий та інші. (3класс)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій друг Мій друг дуже добрий, ми зним дуже щирий. Він ввічливий, і добрий. Ми зин ходимо разом гуляти, ходимо Купатися в літку. А в зимку гаємо в сніжки і катаємося на санчатах.