Скласти інформаційне гроно до образу Шептала та Степана з твору В. Дрозда "Білий кінь Шептало"
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Образ Шептала: покірний, роботящий, пишається своїм походженням і білим кольором шкіри, полюбляє волю, повага до Степана.
Образ Степана: працьовитий, розуміє коней; всесильний, милостивий і злий; добрий, ніколи не посилає Шептала на важку роботу.