Скласти коротку розповiдь,у яку введи поданi слова: КВIТКА,КВIТУЮТЬ,КВIТОЧКА,КВIТНИК,РОЗКВIТ.Спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нарешті перший літній ранок, сонце розквітло над горизонтом. Квітка сонячника вже квітне, усміхаючись сонячку, маленька квіточка барвінка теж прокинулась та квітне. Прокидаються квіти і у квітнику. Як гарно!!!