Скласти любий діалог на тему їжа (на англ.мові)!Допоможіть будь ласка!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
hi  what iis you best food hi my best food is pizza how many time you eat it oh i can eat it everyday well what is you are best food oh i like ice cream  sorry but i am must go  by by  goodbay 2) hi john how are you i am fine and you i am too what is food you like so i am like cheeps what you i like candy so it good but i have to go by  by 3) (waiter)could i help you  yes what could you prefer me plese look at this salat it contein food cheese and nuts well give me that dish plese ok ser