Скласти міні-твір зі словами: починається, срібниться, гнуться, іскряться, задивишся, залюбуєшся, відчуєш, глянеш, забється, опамятаєшся, захочеться.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Починається дощик, він срібниться своїми крапельками. За вікном гнуться верби, глянеш - і просто залюбуєшся цими прекрасними видами. Буває ось так задивишся і серце забється частіше, від цього і захочеться жити. Від цих краєвидів просто очі іскраться від щастя.