Скласти мітингову промову на тему слово до молоді
Ответ(ы) на вопрос:
Дорогі наші друзі!Дозвольте мені висловити кілька думок, що мають пряме відношення до справ, які Вас цікавлять.Я розпрощався з молодістю ще в перші місяці імперіалістичної війни в 1914 році. Моєму поколінню довелося будувати із руїн нове життя, іти разом з Народом через усі його високі взлети і важкі випробування. Для Вас, молоді друзі, наш Народ збудував кращу світлу юність і кращий життєвий шлях. Готуйтеся уже сьогодні до нового життя, щоби стати достойними неповторної втіхи. Для того слід віддано і наполегливо вчитися, працювати, вирощувати в собі глибоку любов до людини, Батьківщини, проявляти мужність, скромність, дисциплінованість, бути ініціативними, непідкупно чесними. Тягніться всією душею до прекрасного, вглиблюйтеся в досягнення науки, знайомтеся з творами літератури та мистецтва. Без наукової ерудиції, без знань, без любові до прекрасного, без внутрішньої культури людина ніколи не буде творцем, господарем своєї долі, ковалем свого щастя. Тож ведіть безпощадну боротьбу з брехнею, облудністю, гоніть геть від себе нашестя лестощів, підлабузництва, лукавства. Живіть так, щоб мали право колись повторити за безсмертним Кобзарем його знамените визначення долі:«Ми не лукавили з тобою, ми просто йшли;
у нас нема зерна неправди за собою»Зичу Вам, молоді друзі, міцного здоров’я і щастя, пам’ятайте, що Вас виховав і дав крила до польоту наш Народ. Будьте горді за свою Батьківщину, любіть свій народ, його мову, його традиції – працюйте для здійснення найважливіших ідеалів людства.