Скласти невеликий роздум на тему: "Що означає вислів "пізнати себе" , використовуючи складнопідрядні речення різних типів. Терміново потрібно
Ответ(ы) на вопрос:
Що означає пізнати себе .Кожна людина розуміє це по різному одні хочуть пізнати себе до кінця іншим байдуже .Звичайно не можливо пізнати себе до кінця але потрібно досконалюватися та робити спроби розкривати себе,але ні в якому разі не ставитися до цього байдуже томущо досконалювачи себе ти досконалюєш свою думку про середовище