Скласти невелику розповідь про двох хлопчиків які змайстрували годівничку для пташок у зимовий сонячний день.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні теплий осінній день. Сашко та Юрко гралися на вулиці.За весь день вони зробили мало чого хорошого. Та все ж одну  добру справу вони таки зробили. Сашко взяв з дому молоток та цв’яхи, а Юрко приніс декілька дощечок. Що змайструвати ,хлопчатам довго думати не прийшлось. Оскільки до зими залишилося уже зовсім мало,друзі вирішили збудувати годівничку. Дощечка до дощечки і справу зроблено.Годівничка вийшла дуже гарною. Хлопчики відразу помістили туди зерна і повісили її на дерево.Уже за деякий час до годівнички прилетіли пташки. Друзі були задоволені,оскільки сьогоднішній день пройшов недарма….