Скласти невелику розповідь використовуючи такі слова:морозний,діти,іскрився,дерева,кущі,вирішили,годівничка ,насипали корму,снігурі,горобці,синиці,спостерігали

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Був морозный день.Діти гуляли на подвірі,іскрився сніг. дерева голі стоять кущі білі від снігу .Дівчинка годувала кормом снігурів потім діти теж насипали корм.Підлетіли туди снігурі синиці а діти спостерігали за пташками.