Скласти пам`ятку як поводитися надворі без супроводу батьків! Всем спасибо заранее

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Безпека надворі» Ведучий: Ви досить часто буваєте на вулиці самі, однак і тут ви не повинні забувати про свою безпеку. Саме для цього вам потрібно вивчити Правило п’яти «НЕ» поведінки надворі. Правило п’яти «НЕ»: НЕ розмовляй з незнайомими людьми; НЕ сідай у машину до незнайомих; НЕ бери нічого у незнайомих; НЕ звертай з дороги від школи (позашкільного закладу) додому; НЕ гуляй надворі після того, як стемніло.