Скласти план до казки.Наприклад до 1,2,3,4 і 5 частин казки Антіна Лотоцького - "Михайло-семиліток".
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Син князя 2 Наступ печеніг 3 Душа народу 4 Таємний задум 5 Скликання віче 6 Просьба Михайлика 7 Зверненя князя до киян 8 Ненависть Лихослава 9 Вибір громади 10 Засмучений Михайлик 11 Приїзд під золоті ворота 12 Виїзд семилітка з Києва