Скласти план новели О. Генрі "Останній листок" Допоможіть скласти будь ласка, даю 30 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
План 1) Дивний Грінвіч-Вілідж; 2)Дівчини-художниці- Сью і Джонсі; 3)Тяжка хвороба у Джонсі; 4)Сью доглядала за подругою; 5) Хибна ідея Джонсі зводила нанівець зусилля лікаря і Сью; 6)Порятунок дівчини; 7) Хворобу подолала духовність.