Скласти по 2 речення зі словом художник, модельєр , дизайнер , вчителька , продавець, двірник

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні я відвідав художній музей. У майбутньому я стану художником. На днях вчителька пояснювала нам нову тему. Вчителька чергує на коридорі. Продавець порадив мені купити апельсини. Продавець викладає продукти. Двірник прибирає вулицю. Нова людина пішла на роботу двірника.