Скласти по два речення щоб цы слова виступали омоніми грамота,лебідка,шотландка,в

Скласти по два речення щоб цы слова виступали омоніми грамота,лебідка,шотландка,вити,підкочувати,марка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Грамоті я вчусь у школі. Вона отримала грамоту за найкращий твір. Лебідка плавала у річці. Второе-незн. Є дуже гарна тканина-шотландка. У швеції я зустріла шотландку. Пташка вила гніздечко. Він виє як вовк. Я підкотила рукава своєї блузи. Ми підкотили до магазину. На конверті виднілася марка...