Скласти по два речення на тему художнік дизайнер модельєр продавець двірник вчитель

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Художник творить свій шедевр. Художник як завжди ловить натхнення. Дизайнер створює інтерьер кухні. Дизайнер думає над планом ландшафту. Продавець пише нові цінники. Продавець продав печиво. Двірник створює чистоту. Двірник- другий санітар природи. Вчитель повчає, науки навчає. Вчитель - поважна, розумна професія, яка потребує розуму та терпіння