СКЛАСТИ ПО ДВА  РЕЧЕННЯ З КОЖНИМ З ПОДАНИХ ІМЕННИКІВ: ОРЕЛ(ПТАХ І ЛЮДИНА), ОКЕАН(ВОДНИЙ ПРОСТІР І БУДЬ-ЯКИЙ ВЕЛИКИЙ ПРОСТІР).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на вулиці проходив дуже гарний чоловік,як орел. кожна людина повинна бути вільною як птах людина - унікальне створіння яке постійно удосконалюється океан має дуже гарний вигляд ввечері водний простір займає дуже великий маштаб будь-який великий простір має живі організми