Скласти поетичні рядки зі словами : на ялинки, сніжинки, біла, покрила, співала, збирала, день, пісень.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вішаемо іграшки на ялинки сніжинки шукала на ялинку біла птаха пролетіла повз криницю тай покрила вона землю білими снігами співала вона на гілці мов пташиний гай назбирала воня горщик квіток-дивокрай день мов ясне сонечко радує дітей й заспівіла вся родина мов пішла від нас зима        както так