Скласти правільно вірши К.ПерелісноїМи-наші,волошки, квітиНа, голубіють, полях.При, в, в дорозі, просі, житі,У, в, пшениці, ячменях.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми волошки-наші квіти,                                                                                      Голубіють на полях.                                                                                          При дорозі в просі,в житі,                                                                                 У пшениці,в ячменях.