Скласти речення, вживаючи слова в переносному значеннi: довге життя, довге плаття,

Скласти речення, вживаючи слова в переносному значеннi: довге життя, довге плаття,довгий язик, солодкий сон, солодкий голос, солодкий чай
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Переді мною ще довге життя. Сьогодні мені снився солодкий сон. У моєї матусі солодкий голос. Мені купили довге плаття. Я багато балакаю, моя мома говорить, що у мене довгий язик. Я люблю солодкий чай.