Скласти речення за схемою: 1) [ ] , і [ ] ( якщо...). 2) (Коли...), [ ], але [ ] . 3) [ ], (так що ...),

Скласти речення за схемою: 1) [ ] , і [ ] ( якщо...). 2) (Коли...), [ ], але [ ] . 3) [ ], (так що ...),та [ ].
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Бабуся завтра посадить квіти, і дідусь їй допоможе, якщо тільки буде гарна погода. 2. Коли сонце встало за обрієм, я прокинувся, але не хотів вставати з ліжка. 3. Сьогодні було дуже холодно, так що я залишилась вдома, та мама все ж таки пішла на роботу.