Скласти речення, в яких слова кров, лінія, курс уживалися би у різних значеннях. Пояснити роль контексту для виявлення лексичного значення слова. Очень нужно, помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я боюся виду крові. (та що тече по венам) Моя сестра - моя рідна кров. (мається на увазі кровні узи) Лінія горизонту, розкреслила простір на дву частини. ( лінія - лінія гризонту, уявна) Існує багато видів ліній, одні з яких - крива та пряма. (лінія на папері) Курс долара різко піднявся. (курс - образне значення) Далі по курсу Нова Земля. (курс-напрямок)