Скласти речення з фразеологізмами : носитися як (наче) курка з яйцем, аж кишить,як-небудь,байдики бити ,брати близько до серця,зтерти на порох, або пан або пропав,ані пари з уст

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Іноді деякі батьки, носяться з своїми дітьми, як курка з яйцем. 2)Я зайшла на ринок, а там стільки народу, аж кишить. 3)Як-небудь, без ваших порад жили і далі проживем. 4)Ти б краще матері допоміг, а ніж  байдики бити. 5)Доню не бери все близько до серця. 6)та я його, за те що він мені портфель розмалював, в порох зітру. 7)Віталик думав, або пан або пропав і пішов просити у Натусі списати алгебру. 8)Друзі набешкетували, і домовились щоб про те що сталося ніхто ані пари з уст.