Скласти речення з фразеологізмом: КУРЯМ НА СМІХ   і 2 речення з 2 фразеологізмами на вибір(має бути 1 фразеологізм в 1 реченні): ВИСТАВЛЯТИ НАПОКАЗ ЗУБИ; СМІЯТИСЯ НА ВСІ ЗУБИ;СМІЯТИСЯ НА КУТНІ; СМІЄТЬСЯ ТОЙ, ХТО СМІЄТЬСЯ ОСТАНН...

Скласти речення з фразеологізмом: КУРЯМ НА СМІХ   і 2 речення з 2 фразеологізмами на вибір(має бути 1 фразеологізм в 1 реченні): ВИСТАВЛЯТИ НАПОКАЗ ЗУБИ; СМІЯТИСЯ НА ВСІ ЗУБИ; СМІЯТИСЯ НА КУТНІ; СМІЄТЬСЯ ТОЙ, ХТО СМІЄТЬСЯ ОСТАННІЙ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він говорить курям на сміх. я йшов і впав, мої вороги сміялися з мене, але сміється той хто сміється останній. У нього народилася дочка, він радів - сміявся на всі зуби.