Скласти речення з іменниками множини у родовому відмінку "школяри", "малята", "зошити","літери",

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Школяри прибирають на шкідьному подвір"ї.  Малята граються на вулиці.  Вчителька роздала учням зошити.  Малята  у садочку вивчають літери.
Гость
Мати відвела малят на майданчик У цьому слові не вистачає літер.  Школярів відпустили додому раніше. В мене більше немає зошитів