Скласти речення з словами : Сади й городи, веселі й сумні, далеко і близько, сьогодні і завтра,батьки і діти, тут і там.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Батьки і діти весело спочивають у парку Сьогодні і завтра тепла погода  Діти бувають веселими і сумними У моєї бабусі на дачі є сади й городи Є зірки які розташовані далеко й близько