Скласти речення з такими прислівниками і співзвучними словами: удень - у день, знизу - з низу,збоку - з боку,утрьох - у трьох, доволі - до волі, по-батьківському - по батьківському, вголос - в голос, нарешті - на решті, по-своє...

Скласти речення з такими прислівниками і співзвучними словами: удень - у день, знизу - з низу,збоку - з боку,утрьох - у трьох, доволі - до волі, по-батьківському - по батьківському, вголос - в голос, нарешті - на решті, по-своєму - по своєму, угору - у гору.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми вирушимо завтра удень до Перемишля. У день його від'їзду ми влаштували йому сюрприз. Знизу почувся моторошний голос. З низу долини піднімалося сонце. Збоку теліпалася смішна сумочка, що було ще безглуздішим. З боку магазину йшов дядько, але Віктора не було. Утрьох і жити веселіше. У трьох кімнатах вимкнулося світло. Цукерок в мішку було доволі багато. Шевченка завжди тягнуло до волі, до України. Він по-батьківському обійняв мене. По батьківському родоводу вона приходилася мені тіткою. Я промовила це вголос, але скоро пошкодувала. В голос народу вслухався наш поет. Нарешті я прийшла додому. Тоді мій погляд зупинився на решті дітей. Він по-своєму розумів цей вірш. По своєму голосу він відчув, що занедужав. Олена поглянула угору. Восени я часто зариваюся у гору обов'язків, відчаю, переживань.