Скласти речення за питаннями 1.Який?хто?що робить?ЩО?2Хто?що робить?де?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Який сьгодні день? Хто найкращий в світі музикант? Що робить пекар у пекарні? Що тобі подарувати, сонечко моє маленьке? Хто такий Робін Гуд ? Де зимують журавлі?
Гость
1,Молодий парубок косить сіно.Кудлатий пес несе гілку.2,Хлопчик грає іграшками в кімнаті.Дівчинка співає на сцені.