Скласти речення за схемою 1.(хто),[ той ]. 2.[ такого ],(якого). 3.[те ],(що). 4.[те,(що)..... ].

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Хто любить свою державу, той не може не поважати її громадян. 2.Я не маю такого подарунка, якого б не було в неї. 3. Володя зробив те, що не можна вважати гарним вчинком. 4. Не завжди те, що блищить, гарно.