Скласти речення зі словами анархія, апелювати, валюта, генеральний, дебати, дефект, домінувати, лімітувати, приорітет, реєструвати, репродуктивний, симптом, фіксувати, аргумент, екстраординарний, конвенція. (можна навіть з част...

Скласти речення зі словами анархія, апелювати, валюта, генеральний, дебати, дефект, домінувати, лімітувати, приорітет, реєструвати, репродуктивний, симптом, фіксувати, аргумент, екстраординарний, конвенція. (можна навіть з частиною)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сколько слов должно быть в одном РЕЧЕННІ?