Скласти речення зі словами боюся, бавлячись , сердитися, нудьгувати , впевнений, розчарований, схвильований , щасливий, зацікавлений , люблячий , задоволений , розслаблений , сумний , задоволений , переживаю .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я боюся й переживаю,що ця війна ніколи невгамується. Бавлячись із молодшим братиком мама сердилася,бо я не виконала домашню роботу. Оксана була розчарована та нудьгувала та була сумна тому що її батьки поїхали до Туреччини та не взяли її з собою. Я була одночасно щаслива й схвильована коли отримала грамоту за участь в олімпіаді, коли любляча мама дізналася про те що я отримала перше місця то вона була дуже задоволена. Розслаблена Оля заледарювала.