Скласти речення зі словами: ексклюзивний, респектабельний, трилер, дайджест, толерантність, консолідація, міленіум, саміт, гендерний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ексклюзивна вистава на гендерну тематику відбудеться в респектабельному центрі "Міленіум". Толерантність - ознака сучасного розвиненого суспільства. Маркетологи віддають перевагу слову міленіум напротивагу тисячоліттю. Консолідація правових актів - основна тема саміту. Я люблю дивитися триллери. Короткий огляг інформації з різних джерел називають дайджестом.