Скласти речення зі словами : інтелегенція, відродження, недільні школи , твори (2 шт) Добавлять слова можно . СРОЧНО ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Інтелегенція- це соціокультурне співтовариство. Недільні школи- це безкоштовні школи для дорослих.Відродження, або Ренеса́нс- це культурно-філософський рух кінця Середньовіччя.Дуже цікаві твори робив А.С.Пушкин.