Скласти речення зі словами: кабани,лісник,кукурудза,сіно,лосі,годівнички,насіння,Оленка,Катруся,Іванко,Тарасик,лебідь Білан,Петро Іванович,Семен,Назар,озеро,зимують,підгодовують,синички,снігурі,зерно.
Ответ(ы) на вопрос:
Оленка і Катруся бачили в лісі диких кабанів і лосів.
Іванко і Тарасик збудували годівничку і насипали туди насіння, зерно для пташок.
Лебідь білан пролітав над кукурудзяним полем.
Петро Іванович підготував сіно для своєї худоби.
Семен влітку ходили на озеро.
Снігурі та синички зимують на Україні ,а Назар їх підгодовує