Скласти речення зі словами музичних інструментів(гітара, арфа барабанЮ віолончельЮ скрипка та інші)Терміново

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В дитинстві мене цікавили багато інструментів такі , як піаніно , арфа , скрипка , але виявилось , що я чудово барабаню , а мій друг обожнює грати на вулицях зі своєю віолончелью і я разом з ним , тільки на гітарі .