Скласти речення зі словами у яких спрощення не передается на письмі. очень срочно!
Ответ(ы) на вопрос:
Я подала свою заявку у це агенство ще місяць тому. Найкращій волейболістці було вручено медаль. Учора відбулось парламентське засідання. Він хотів хвастнути перед друзями новим подарунком батьків. Ще у ранці Марічка пішла до лісу збирати хворостняк.
Сучасне студенство не поважає старше покоління.