Скласти речення зі словами зате-за те,проте-про те.(срочно нужно)Помогите пожалуйста!!!)))

Скласти речення зі словами зате-за те,проте-про те.(срочно нужно) Помогите пожалуйста!!!)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Погода тут гарна,дні теплі,зате по ночах буває вітер. 2.За те ми й цінуємо один одного, що про одну і ту ж річ мислимо однаково. 3.Майстер говорив не голосно,проте всі чули кожне його слово. 4.Він думав про те, чого йшов сюди