Скласти речення зі словом Вушко ,щоб воно було у переносному значенні                           і так само зі словом Ручка      СРОЧНО    БУДЬ -ЛАСКА !!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я не знаю !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Швея пропхала нитку у вушко голки і почала шити. Дверна ручка була поламана.