Скласти речення зі словосполученнями: Дніпровські схили, щодня ходив, скельцями косить, освітило слово, не чути пісні-мови, скажу за тебе, безліч несподіванок, співучий відгук; поширюючи їх другорядними членами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дніпровські схили привели мене прямо до узбережжя. Максим щодня ходив до бабусі. вчителька постійно скельцями косить у бік розбишаки Дмитра. влучно освітило слово наші сьогоденні проблеми. майже не чути пісні-мови у містах. я скажу за тебе урочисті слова  на святі. на твоєму шляху буде безліч несподіванок. співучий відгук  став нам найкращим подарунком .