Скласти речення зi словосполученнями кленовий листок,листя з клена,весняна земля,теплi весни,вишневий цвiт ,зелена вишня.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На землю впав останній кленовий листок)листя з клена знесло вітром десь до річки)нема нічого кращого ніж весняна земля)теплі весни зустрічають нас що року)вишневий цвіт покрив землю білим полотном)на городі достигає  ще зелена вишня)))