Скласти речення зі словосполученнями залізний цвях,залізна людина,гаряче серце,гарячий чай

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій батько навчив мене забивати залізні цвяхи. Мій брат - залізна людина, усе витримає, усіх переможе. Людина з гарячим серцем - найкраще, що може бути. Коли холодно в душі, пийте гарячий чай - на серці стане тепло-тепло.