Скласти речення:зварити без солі,розпалити в печі,повернутися з подорожі,дивуватися високою врожайністю......дякую

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я повернулася з подорожі, щоб дивуючись високою врожайністю, розпалити піч і зварити без солі страву.
Гость
Це була холодна зима, менi було дуже холодно тодi ми з друзями повернулися з подорожi менi мама зварила суп без солi i розпалила пiч