Скласти розповідь на тему Мій улюблений журнал(4 клас)За цим планом 1)Який дитячий журнал ти любиш читати? 2)Чому цей журнал тобі подобаеться? 3)Які рубрики є в цьому журналі 4)Яка рубрика для тебе найцікавіша?Чому?

Скласти розповідь на тему Мій улюблений журнал(4 клас) За цим планом 1)Який дитячий журнал ти любиш читати? 2)Чому цей журнал тобі подобаеться? 3)Які рубрики є в цьому журналі 4)Яка рубрика для тебе найцікавіша?Чому?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мій улюблений журнал-"Пізнайко". він мені подобається, тому що в ньому є багато картинок, і такі рубрики, як: казки, ігри, загадки, лічилки, скоромовки, вірші. Тут є багато конкурсів, де ти зможеш виграти цінні призи. Для мене найцікавіша рубрика-це конкурси та загадки. мені подобається розгадувати загадки, кросворди. це ж так цікаво. місяць назад, я відгадала загадку і відправило в видавництво і я отримала в подарунок плеєр. Тому я раджу вам передплатити цей журнал. вам сподобається.