Скласти розповідь на тему "Моя порада Чиву". Відштовхуватись від оповідання Розбишака Чив Це я дав йому ім’я — Чив. Чив жив над вікном другого поверху того будинку, що навпроти мене. Там у стіні була як...

Скласти розповідь на тему "Моя порада Чиву". Відштовхуватись від оповідання Розбишака Чив Це я дав йому ім’я — Чив. Чив жив над вікном другого поверху того будинку, що навпроти мене. Там у стіні була якась щілина. Чив вигнав звідти старого горобця-боягуза й оселився сам. На порозі його оселі я вперше й побачив Чива. Це було ясного осіннього ранку. Сходило скупе осіннє сонце, і Чив, сидячи на порозі, співав свою немудру пісеньку. Чив співав значно краще, ніж інші горобці, яких мені завжди доводилося слухати навколо. Я ж забув сказати, що Чив — це звичайний собі горобець. Та ні, своєю вдачею Чив відрізнявся від інших горобців. Скажімо, я помітив, що Чив вродливіший за тих горобців, серед яких він жив. Сидів я і працював біля вікна, а Чив відпочивав у себе на порозі. Раптом він прилетів, сів по той бік шибки, безстрашно глянув на мене швидкими гарними очима: спочатку одним оком, потім другим. Щось клюнув і зухвало цвірінькнув — чив-чив! Далі, витягнувши шию, Чив зазирнув до мене на стіл і знову вдоволено — чив-чив! Тільки був Чив зухвалий розбишака. Сидить він у себе на краєчку щілини й озирає весь видимий світ. Йому вже не хочеться їсти, а кортить затіяти бійку. Чив бачить купу свіжого сміття у дворі. Там є щось смачне, бо статечний1 горобець поспішає до купи зі своєю тихою сіренькою горобчихою. Чив миттю падає теж на ту саму купу й під самим носом у статечного горобця клює смачні наїдки. Чив нічого не дає статечному горобцеві. Той образився й настовбурчив пір’я. Цього лише й чекав Чив. Він присідає на ліву лапку, а правим крилом знизу вгору б’є статечного горобця в бік. От уже й зчинилася сварка. Підскочили ще троє сусідів-горобців і стали на боці ображеного. 1 Статечний — розсудливий, розважливий у вчинках, поважний. Усі вони гуртом пішли в наступ на Чива. Та він не злякався. Він майже ліг на землю грудьми, розкрив крила, настовбурчив сердито чубчик і завзято оборонявся від п’ятьох. Він не дозволить себе ображати!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я б порадила не бути таким самовпевненим та дуже таким важливим. Не показувати своё вминня та не докладати своих зусиль на якись там бийки