Скласти розповідь "Зимові розваги",використовуючи дієслова,що означають завершену і незавершину дію.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла холодна зима.Замерзли рiчки й озера.Поля вкрились бiлим снiгом.Тепер ти можеш кататися на лижах i санчатах.Ця розвага дуже подобаеться дiтям.На високих i низьких гiрках ти можеш побачити тих,хто гарно катаеться на лижах i тих,хто тiльки вчиться.А найменшi дiти спускаються на санчатах.Весело дiтям!