Скласти словосполучення. Познач закінчення іменників. Вирости, при, дорога; розмовляти, Наталя, з; купатися, річка, у; милуватися, конвалія; дарувати, Сергій; Дід Мороз, кожух, у; грати, скрипка, на; пташки, ліс, у; сидіти, на,...

Скласти словосполучення. Познач закінчення іменників. Вирости, при, дорога; розмовляти, Наталя, з; купатися, річка, у; милуватися, конвалія; дарувати, Сергій; Дід Мороз, кожух, у; грати, скрипка, на; пташки, ліс, у; сидіти, на, поріг; дружити, з, бабуся; дорожити, честь; зустрітися, з, мати; їсти, із, сіль, хліб; розповідати, мати, про; пишатися, сини; розлетітися, по квіти; розкласти, парти, по; приліт, журавлі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вирости при дороз[і]. Розмовляти з Натал[ею]. Купатися у річц[і]. Милуватися конвалі[єю]. Дарувати Сергі[єві]. Дід[] Мороз[] у кожус[і] Грати на скрипц[і]. Пташк[и] у ліс[і]. Сидіти на пороз[і]. Дружити з бабус[ею]. Дорожити чест[ю]. Зустрітися з матір'[ю]. Їсти хліб[] із сілл[ю]. Розповідати про матір[]. Пишатися син[ами]. Розлетітися по квіт[и]. Розкласти по парт[і]. Прилетіли журавл[і].