Скласти текс про "мое любе мiсто"(5-10 речень)с знаками-(? ! .)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багато в Україні є красивих міст і сіл, але найбільше мені подобається  місто-Чернівці.Запитаете мене,чому?Та тому що це мое рідне місто, рідні мої Чернівці!Місто в  якому я живу зараз і буду жити завжди!Адже тут моя школа,мої друзі,мої рідні тато з мамою та бабуся з дідусем. Я люблю свое рідне місто за його чарівні будинками, театри ,кінотеатри, зоопарки, парки відпочинку.Я люблю ходити по його просторним вулицям ,люблю сидіти у його зелених лісах.Ви думаете ,що я покину своє рідне місто? Ніколи,ніколи,ніколи!Я назавжди залишуся у своїх Чернівцях!